SANY kompaktný bager SY155U bez presahu

Kód:

SANY Ľahké bagre SY155U bez presahu zadnej časti.

  • Prevácková hmotnosť: 16 000 kg
  • Motor: ISUZU AR-4JJ1XASC  /  78,5 kW / 1.800 ot. – Stage 4
  • Typ podvozku: Oceľový
  • Šírka pásu: 600 mm
  • ZÁRUKA 5 ROKOV / 10 000 MTH*

  Jedinečná zaruka SANY

5 rokov alebo 10 000 MTH

  Servis stroja

Servisné služby do 48 hodín

  100% DOSTUPNOSŤ NÁHRADNÝCH DIELOV

Centrálny sklad v Nemecku

  Viac na www.bupro.sk

Veľké množstvo rôznych doplnkov lyžíc, nájazdov, dumprov, nakladačov.

ZÁRUKA 5 ROKOV / 10 000 MTH*

KVALITA

Stabilný základ
Pre tých, ktorí si cenia odolnosť a stabilitu, je podvozok HD nevyhnutný. Ste krytý SY155U, pretože HD podvozok je štandardne dodávaný.

presnosť zaručuje robustnosť
Odolnosť a robustnosť sú štandardnými vlastnosťami všetkých rýpadiel SANY. Napríklad zvárané švy sú robené robotmi s vysokou presnosťou. To zaručuje maximálnu nosnosť a dlhú životnosť. Ďalšia výhoda: Všetky diely prístupových panelov sú vyrobené výhradne z kovu - ideálne pre náročné každodenné podmienky na stavbe.

 

ROZMERY

Účinkuje v najužších priestoroch
Výkonný stroj s krátkym chvostom s krátkym polomerom previsu umožňuje prácu aj v stiesnených priestoroch, kde by konvenčné stroje neboli vhodné.

 

 

SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽA

Ergonomický dizajn a lepšie užívateľské skúsenosti
Vďaka široko sa otvárajúcej kapote motora a jasnému centrálnemu usporiadaniu kľúčových komponentov sú rutinné úlohy, ako napríklad údržba a servis, jednoduché a rýchle.

Kabína vodiča - vitajte v komfortnej zóne
Bezpečný, ľahký vstup, dostatok priestoru a plný výhľad von - kabína vodiča nenecháva nič potrebné. Vodič sa môže tešiť aj z pohodlného, ​​plne nastaviteľného vzduchom odpruženého sedadla, ergonomických ovládacích prvkov a moderného audiosystému. Automatická regulácia klimatizácie a silné vetranie a vyhrievanie zabezpečujú, aby teplota a hladina čerstvého vzduchu v kabíne boli vždy perfektné.

 

 

BEZPEČNOSŤ

Ochrana ľudí i stroja
Od stabilných protišmykových zábradlí až po veľké zrkadlá a kameru zaisťuje bezpečnostný balík bezpečnú jazdu na stavbe každý deň.

 

 

KOMPONENTY

Dôverná spoľahlivosť
Kvalita a následne stabilita výložníka sú pre spoločnosť SANY osobitnou prioritou. Horná a spodná strana SY155U sa tiež vyrábajú z jedného súvislého plechu.

 

 

EKONOMIKA

Efektívnosť a výkon
Inteligentný riadiaci systém prispôsobuje výkon čerpadla dostupnému výkonu motora, aby dosiahol vyšší výkon a znížila sa spotreba paliva. To zvyšuje ziskovosť na každom stavenisku.

Menej je viac
Vynikajúci výkon s nízkou spotrebou energie - efektívna vysoko výkonná jednotka to umožňuje. Inteligentná funkcia automatického škrtiacej klapky kombinuje najlepšiu účinnosť paliva a vysoký výkon. Pre stroj to znamená nielen nižšiu spotrebu paliva, menej emisií výfukových plynov a menšie opotrebenie, ale aj vyšší komfort vodiča vďaka zníženému hluku motora a odľahčeniu záťaže vďaka automatickému režimu voľnobehu.

Výkon a flexibilita: Vzorec účinnosti pre inteligentné mysle
Vynikajúci výkon s nízkou spotrebou energie - umožňuje to efektívna vysoko výkonná jednotka. Inteligentná funkcia automatického škrtiacej klapky kombinuje najlepšiu účinnosť paliva a vysoký výkon. Pre stroj to znamená nielen nižšiu spotrebu paliva, menej emisií výfukových plynov a menšie opotrebenie, ale aj vyšší komfort vodiča vďaka zníženému hluku motora a odľahčeniu záťaže vďaka automatickému režimu voľnobehu.

Špecifické referencie

Stiahnuť

Brožúra bager SANY SY155U

Stiahnuť (5.47M)

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 

KOMPAKTNÁ PRODUKTIVITA

Rýpadlo s krátkym chvostom SY155U ukazuje, čo dokáže, a to aj v stiesnených priestoroch. Kompaktný dizajn s krátkym polomerom otáčania umožňuje výkonnú prevádzku aj v stiesnených priestoroch. A vďaka svojej manévrovateľnosti máte ľahký prístup do oblastí, ktoré nie sú možné u iných strojov tohto typu.

 

ROZMERY        
Prevádzková hmotnosť 16000 kg    
Štandardná kapacita lopaty 0    
Transportná dĺžka 8178 mm    
Transportná šírka 2590 mm    
Výška nad kabínou / ROPS 2830 mm    
         
MOTOR        
Menovitý výkon 78,5 kW 1800 ot./min
         
PRACOVISKO        
Max. hĺbka kopania 5468 mm    
Max. kopať dosah 0 mm    
Min. polomer výkyvu 0 mm    
Sila na vykopávanie lopaty ISO 0 kN    
Sila kopania ramena ISO 0 kN    
         
HYDRAULICKÝ SYSTÉM        
Max. olejový tok 2x126 l / min